Вихідними на Коломийщині відбувся традиційний «Кубок Покуття» з волейболу на підтримку Захисниць України

За перемогу змагалися 6 жіночих команд Прикарпаття. Серед них «Кутчанка», яка на груповому етапі в грі з ВК «Печеніжин» та ВК «Коломия» виборола І місце та вийшла у фінал.
У фінальній грі наші волейболістки, в запеклій боротьбі все ж таки поступилися волейбольному клубу «Снятин» та за зайняте 🥈 ІІ місце були нагороджені кубком.

💪 Кращою гравчинею ВК «Кутчанка» визнано Іванну Петрів, їй вручено комплект форми гравця ВК «Атланта» м. Дніпро Тетяни Горб і волейбольний м’яч.
Тренер Володимир Смеречинський, представив колектив на змаганнях Ярема Старожитник.
🤝 Дякуємо спонсору команди Михайлові Полатайчуку за фінансову підтримку, Миколі Бернюзі за послуги з перевезення гравчинь.
Участь у змаганнях стала можливою за підтримки відділу, культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за захист українських кордонів!