З грудня 2022 року по березень 2023 року проходили змагання з мініфутболу Відкритого чемпіонату Косівщини.

У змаганнях взяли участь 10 команд з Івано-Франківської та Чернівецької областей, Косівського, Вижницького й Верховинського районів. Ігри проходили у два кола, в яких точилася рівна боротьба до останнього туру. Приємно, що переможцем багатотижневого марафону стала команда Кутської громади – МФК «Старі Кути», гравці команди є вихованцями ФК «Карпати Кути».

Свою перемогу футболісти присвятили легендарному тренеру, засновнику ФК «Карпати Кути» Миколі Петровичу КУШНІРУКУ. Спонсорами команди МФК «Старі Кути» виступили:

Дмитро Кузменюк, Гринюк Іван, Кузьменюк Мирослав, Палчинський Ігор, Кулешір Юрій, Василинчук Степан. Кращим тренером визнано – Черленяка Андрія МФК «Старі Кути».

Вітаємо переможців та бажаємо нових яскравих перемог!??