З глибоким жалем у серці повідомляємо, що Кутська громада втратила ще одного відданого Захисника України ЛАЗОРИКА Дмитра Петровича, 12.09.1971 року народження, жителя села Старі Кути.

Дмитро з 2014 року був учасником АТО, з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну знову став на захист своє Батьківщини. Служив Герой у 10 – тій окремій гірсько-штурмовій бригаді. Він був прикладом мужності, хоробрості, самовідданості, як для молодого покоління, так і для старших товаришів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Захисника. Сумуємо разом з вами. Схиляємо голови перед пам’яттю Дмитра.

Спочивай з миром, Воїне. Світла та вічна пам’ять Герою!