«Золотий мʼяч» – 2023 у ФК «Черемош» Слобідка

У Всесвітній день футболу пройшла премія нагородження «Золотий мʼяч» для юних футболістів ФК «Черемош» Слобідка
Хлопці та дівчата боролися за три головні нагороди:
?наймолодші діти (2014-2017 р.н.) – в номінації «Відкриття року -2023» переможцем став Рубаняк Олексій;
?середня група (2011-2013 р.н.) – в номінації «Найкращий молодий гравець 2023» – серед номінантів переможцем визнано Юращука Владислава;
?І найстаріші діти (2008-2010 р.н.) – в номінації «Найкращий гравець 2023» переміг Черненко Олександр.
Переможці обиралися шляхом таємного голосування, в якому голосували за члена по команді , окрім самого себе. Інші 50% голосів розподіляв тренер. Кожна дитина отримала подарунок – ФІФА картку.
Опісля урочистого нагородження премії «Золотий мʼяч» дітей, батьків та гостей пригостили смаколиками.
Також юним футболістам «Черемош» Слобідка було запрезентовано нову форму від спонсора Руслана Коника (Konik).
На завершення діткам продемонстровано чудовий відео-подарунок від зірок футболу України.

Організаторами заходу виступили тренер Денис Ткаченко, оргкомітет ФК «Черемош» за підтримки Руслана Коника, Тараса Онисимʼюка та батьків.
Дітки, їхні родичі, присутні гості гарно розважилися та отримали багато позитивних емоцій.