Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

День: 08.10.2021

8 жовтня в Україні відзначають День юриста

Соціальне значення професії юриста надзвичайно важливе. Саме вони здатні розібратися в тонкощах правових процедур. Професія юриста – це перш за все величезний рівень відповідальності, високий рівень знань та умінь.

Шановні правники! Щиро вітаю вас із професійним святом! Бажаю вам наполегливості, оптимізму і ентузіазму, твердості і рішучості, розвитку, нових звершень у трудовій діяльності та завжди йти вперед. Нехай у всьому супроводжує удача! В особистому житті щастя, спокою і любові!

Читати далі

ТОВ “ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД” ПОПЕРЕДЖАЄ НАСЕЛЕННЯ ПРО ВИМКНЕННЯ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ ЧЕРЕЗ ЗАБОРГОВАНІСТЬ

20 серпня набрав чинності Закон України, який скасував заборону на вимкнення побутових споживачів через заборгованість. Перші вимкнення після відміни мораторію на Івано-Франківщині відбулись 28 вересня. Внаслідок цього протягом тижня майже 900 побутових споживачів залишились без електрики і процес знеструмлення боржників триває надалі.

Читати далі

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

07 жовтня відбулася одинадцята сесія Кутської селищної ради VIII демократичного скликання. Головував на ній Дмитро Павлюк – селищний голова. Перед розглядом порядку денного, за пропозицією голови, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблим воїнам АТО.

Читати далі