Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Місяць: Вересень 2021

УПОВНОВАЖЕНІ ОСОБИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВОДИТИМУТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН у ДРУГИЙ та ЧЕТВЕРТИЙ ВІВТОРКИ МІСЯЦЯ

На основі меморандуму, укладеного між Косівською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Кутською селищною радою, двічі на місяць (у 2-й та 4-й вівторок), від 10:00 до 12:00 год., прийом громадян здійснюватимуть Руда Євдокія Дмитрівна – провідний фахівець Косівської філії Івано-Франківського ОЦЗ та Думенчук Юрій Миколайович – начальник відділу активної підтримки безробітних.

Читати далі

Засідання виконкому УСІ РІШЕННЯ ПРИЙМАЛИСЯ ОДНОГОЛОСНО

Учора, 29 вересня, селищний голова Дмитро Павлюк провів чергове засіданя виконавчого комітету селищної ради. Члени виконкому розглянули ряд важливих питань.

Перші троє, підготовлені службою у справі дітей, стосувалися зняття та взяття з/під соціального супроводу сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також – затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Читати далі

У КУТСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗУСТРІЧАЛИ СЬОГОДНІ ЧЕРКАЩАН

Сьогодні, 29 вересня, Кутську територіальну громаду в рамках знайомства з нашим краєм та обміну досвідом відвідала чисельна делегація з Черкащини, основу якої склали голови тамтешніх територіальних громад.

Читати далі

КОНФЕРЕНЦІЯ ГОЛІВ ГРОМАД У ПЕЧЕНІЖИНІ

Сьогодні, 28 вересня, Кутський селищний голова Дмитро Павлюк і секретар селищної ради Сергій Колотило відвідали селище Печеніжин Коломийського району, де пройшла спільна конференція голів територіальних громад Черкащини, Івано-Франківщини та Буковини.

Читати далі

Кутська селищна рада та її виконавчий комітет сердечно вітають ВАСИЛЬКЕВИЧ МАРІЮ ВАСИЛІВНУ – заступницю начальниці відділу організаційної роботи, документообігу та контролю апарату селищної ради

Кутська селищна рада та її виконавчий комітет сердечно вітають ВАСИЛЬКЕВИЧ МАРІЮ ВАСИЛІВНУ – заступницю начальниці відділу організаційної роботи, документообігу та контролю апарату селищної ради

Читати далі

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Вигодської громади питання шкільного харчування

2 2 вересня 2021 року спеціалісти Долинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання з керівниками освітніх закладів Вигодської селищної громади.

Читати далі

Безпечні покупки в інтернеті: уряд посилив захист прав споживачів

22 вересня Кабмін підтримав нову редакцію Закону України «Про захист прав споживачів», що передбачає механізм добровільної ідентифікації продавця в реєстрі інтернет-магазинів.

Читати далі

Вітаю вас із Днем туризму! Це свято всіх, кому подобаються близькі та далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок!

Кутська громада, з її вигідним географічним розташуванням, багатою історико-культурною спадщиною, неповторними краєвидами та привітними і щирими людьми, має всі умови для того, щоб зустрічати гостей, які люблять мандрувати, зі всієї України та світу.

Читати далі