День: 15.09.2021

Осіннє застосування десикантів на посівах сільськогосподарських культур. Вимоги .

Н а полях Івано-Франківської області розпочинаються роботи по збиранню врожаю соняшнику, кукурудзи, сої, під час яких сільськогосподарські підприємства будуть проводити передзбиральну десикацію цих культур.

Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області звертається до керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств з вимогою щодо відповідального використання десикантів, неухильного дотримання регламентів застосування пестицидів у народному господарстві, передбачених «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98, Інструкцією з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин № 338 від 19 лютого 2021 року, іншими документами.

Читати далі