День: 22.09.2021

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ТА УКРАЇНА ЗАГАЛОМ ПЕРЕХОДЯТЬ У «ЖОВТУ» ЗОНУ. ОБМЕЖЕННЯ КОНКРЕТИЗУЮТЬСЯ

В Івано-Франківській обласній державній адміністрації зазначають, що від завтра, 23 вересня 2021 року, наша область і Україна загалом переходять у «жовту» зону епідеміологічної небезпеки, в якій діятимуть певні обмеження.

Відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій облдержадміністрації на виконання постанови Кабінету Міністрів від 13 вересня 2021 № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677» стосовно запровадження карантинних обмежень для здобувачів загальної середньої освіти.

Читати далі