День: 14.09.2021

РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КУТСЬКОЇ ТГ ВИХОДИТЬ на ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП: ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Сьогодні, 13 вересня, у приміщенні Будинку культури с-ща Кутів пройшло друге засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Кутської територіальної громади на 2022-2027 роки в рамках співпраці з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття.

Найперше, селищний голова Дмитро Павлюк виконав приємну місію, що передувала важливому спілкуванню: вручив почесні відзнаки 19-ом суб’єктам господарювання (підприємцям), які успішно працюють на благо громади, сплачуючи у її казну податки та створюючи нові робочі місця.

Читати далі