Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У зв’язку із зростанням захворюваності на COVID – 19 та погіршенням епідситуації в Івано-Франківській області, закликаємо споживачів електроенергії вирішувати питання електропостачання дистанційно.

З цією метою ТОВ ” Прикарпатенерготрейд” запущено зручні сервіси для онлайн допомоги клієнтам.

Консультації з питань електропостачання доступні у смартфоні. Клієнти ТОВ «Прикарпатенерготрейд» можуть поспілкуватись з фахівцем онлайн – через вайбер чи телеграм.
Щоб приєднатись до чату, перейдіть за посиланням або скануйте QR-код одного з месенджерів на https://pret.com.ua/messenger-links. У головному меню вайбер-чату натисніть «Допомога», потім – «Зв’язок з оператором». У телеграмі чат з оператором відкривається автоматично.

Сервіси не потребують додаткової реєстрації. Усе що потрібно – ідентифікувати себе перед початком розмови з фахівцем. Для цього юридичним клієнтам достатньо номеру договору, назви підприємства, адреси, а побутовим – прізвища та ім’я, номеру особового рахунку, адреси.

У чаті легко отримати консультацію з питань електропостачання – для цього більше не обов’язково йти в центр обслуговування. Щодня фахівці «Прикарпатенерготрейду» опрацьовують десятки звернень від клієнтів, які отримують через вайбер і телеграм. Серед найпопулярніших запитів – ті, що стосуються звірки розрахунків, договірних відносин, помилкової оплати.

Обидва сервіси дають можливість обмінюватись файлами. Таким чином зручно отримати онлайн послугу, електронні копії документів, бланки заяв чи надіслати власне письмове звернення. Відповіді у вайбері і телеграмі надаються відповідно до черги та графіку роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00.

Окрім індивідуальних консультацій для побутових клієнтів у вайбері доступний чат-бот. З його допомогою в режимі 24/7 можна миттєво подати показник, дізнатись історію нарахувань і платежів, отримати і оплатити рахунок за електроенергію. Для цього працюють функції автоматичної підтримки.

Ще один зручний спосіб онлайн обслуговування – персональний кабінет (для бізнесу – https://info.pret.com.ua/, для населення – https://my.pret.com.ua/ ). Тут побутовим споживачам доступні ті ж послуги, що у вайбер-боті. Юридичні клієнти у своєму персональному кабінеті можуть подати показник лічильника, завантажити розрахункові документи (рахунок та акт за спожиту електроенергію), коригувати ліміт споживання.

Також отримати потрібну консультацію з питань електропостачання можна у кол-центрі за телефоном: (066) 50 40 200, (067) 50 40 200, (0342) 78 00 10. Більше новин та інформації про обслуговування на сайті: https://pret.com.ua/

«Прикарпатенерготрейд» пропонує прості рішення для клієнтів, щоб всі питання електропостачання можна було владнати швидко, зручно, онлайн.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *