ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Кутської територіальної громади на період до 2027 року

Кутська територіальна громада розробляє Стратегію розвитку громади на 2022 – 2027 роки (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки є пропозиція з боку мешканців (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які, на Вашу думку, є найважливішими для розвитку громади. Ідеї цих проєктів буде проаналізовано Робочою групою з розробки Стратегії та визначено  найважливіші. За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку громади на період до 2022 – 2024 роки та визначено джерела фінансування.

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, комунальні підприємства, громадські організації, установи та організації всіх форм власності, жителів громади, підготувати проєктні пропозиції на виконання Стратегії  розвитку громади за напрямами та стратегічними цілями, визначеними робочою групою (витяг із документу додається).  Проєктні пропозиції  обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1. Проєктні пропозиції спрямовані  на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (з початку 2022 по кінець 2024 року).
  4. Проєктні  пропозиції  повинні відповідати одному з напрямів розвитку: (тут вказуєте завдання які погоджені робочою групою на ІІ засідання) (Додаток 1).
  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 2)
  6. Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Проєктна  пропозиція має бути надіслана не пізніше  17 жовтня 2021 року, до 23.59 на електронну адресу economkuty@gmail.com (з приміткою «Проєктні ідеї»).

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до відділу економічного розвитку, підприємництва, регуляторної діяльності та міжнародного співробітництва.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в Додатку 3

За результатами відбору кращі проєктні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії  для реалізації.

Розробка Стратегії Кутської територіальної громади відбувається в рамках стратегічного планування  за підтримки програми «ULEAD з Європою»