На Івано-Франківщині проводиться набір у добровольчі формування територіальних громад для сил оборони нашого регіону.

Таке рішення попередньо прийняли на Раді оборони області. Територіальна громада на своїй території утворює декілька добровольчих формувань з урахуванням ресурсних та людських можливостей. Добровольче формування утворюється зборами ініціативної групи жителів територіальної громади. І вони вважаються правомірними, якщо в них беруть участь не менш як п’ять людей, а також командир військової частини Сил територіальної оборони ЗСУ та представники органів місцевого самоврядування відповідної територіальної громади. Тобто п’ять людей можуть ініціювати утворення ДФТГ. Військові своєю чергою ділитимуться власним досвідом для охочих приєднатись до добровольчих формувань.

Долучитися до добровільного формування територіальних громад для сил оборони нашого регіону можна звернувшись у відділ з питань оборонної роботи цивільного захисту та зв’язків з правоохоронними органами Кутської селищної ради (селище Кути, площа Вічевий майдан, 9).