НОВИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВІДКРИТО У КУТСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

У Кутській громаді відбулась важлива подія – офіційне відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послуг (Дія Центр), яке відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам, де можна отримати всі необхідні протягом життя адміністративні послуги. Без черг. Без біганини. Без зайвих довідок.

Цей день символізував не лише відкриття ЦНАПу, а ще дві важливі події – 575 – річчя із дня першої письмової згадки про Кути та 3-ю річницю Кутської селищної територіальної громади.

Основні завдання нашого центру – поліпшити якість надання адмінпослуг. Приміщення ЦНАПу пристосовані для маломобільних груп населення та дітей. Наявні віддалені робочі місця в усіх старостинських округах, установлений зручний графік роботи.

На сьогодні понад двісті п’ятдесят послуг є доступними для громадян, однак найбільш затребуваними жителями громади є такі:
– реєстрація місця проживання;
– зняття з реєстрації місця проживання;
– видача витягу про зареєстроване місце проживання;
– видача витягу про зареєстрованих у власному житловому приміщенні осіб;
– державна реєстрація народження дитини та її походження;
– державна реєстрація шлюбу;
– державна реєстрація смерті;
– видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку;
– видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;
– реєстрація повідомлень про початок виконання будівельних робіт;
– реєстрація декларацій про готовність до експлуатації об’єктів будівництва;
– внесення інформацїї про присвоєння адресного номера в ЄДЕССБ.

На церемонію відкриття завітали заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації CDTO Богдан ФУТЕРКО, голова Косівської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Наталія КУЧМА, начальник відділу розвитку електронних та адміністративних послуг Управління цифрового розвитку цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації Оксана ДАНИЛЮК, представник урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Івано-Франківської обласної державної адміністрації Микола МАКАР, голова Білоберізької ТГ Дмитро ІВАНЮК.

Урочистості розпочали з молитовного вшанування загиблих Героїв російсько-української війни. З вітальним словом виступив очільник Кутської територіальної громади Дмитро ПАВЛЮК. Селищний голова привітав присутніх та подякував усім, хто долучився до створення ЦНАПу, хто доклав чималих зусиль, щоб сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги в комфортних умовах.

До вітальної промови приєдналися почесні гості Богдан ФУТЕРКО, Оксана ДАНИЛЮК, Наталія КУЧМА та Микола МАКАР. Урочистості продовжилися освяченням приміщення Центру надання адміністративних послуг, яке провели отці Михайло БУДЗАН, Юрій КОРПАНЮК та Володимир РОСОЛОВСЬКИЙ.

Музичними композиціями привітали дует Мілана Шкварук, Сергій Подоляк та вокальний ансамбль «Веселкові акорди» (музичний супровід Любомир ЧУПРИНЧУК, музичний керівник Лариса ЧУПРИНЧУК – САХНО).

Опісля гості та мешканці громади мали можливість відвідати виставку акварельних робіт «Кути 50-х років» самобутнього художника – Юрія ПІВТОРАНЮКА та виставку творчих робіт вихованців Кутської дитячої художньої школи імені Івана Брошкевича «Мої Кути».

Висловлюємо щиру подяку Міністерству цифрової трансформації України за субвенцію на розвиток мережі ЦНАП, голові обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлані ОНИЩУК за підтримку, регіональній координаторці програми ПРООН Лесі ПОПЕЛЮХ за матеріально – технічне забезпечення ЦНАП, міжнародній компанії ЕРАМ за комп’ютерну техніку, заступнику голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації CDTO Богданові ФУТЕРКУ за співпрацю, начальнику Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської ОДА Ігореві ФІНЯКУ, начальнику відділу розвитку електронних та адміністративних послуг Управління цифрового розвитку цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації Оксані ДАНИЛЮК за координацію роботи.

Дякуємо видавництву «Писаний камінь» (Михайло ПАВЛЮК) за друковану продукцію. Дякуємо усім, хто долучився до клопіткої роботи – створення Центру надання адміністративних послуг. Безсумнівно, це новий крок у розвитку нашої громади. Це новий рівень, який наближує нас до європейських стандартів. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо громади.

Разом до Перемоги!