Продуктові набори для ВПО від міжнародної організації Action Against Hunger (ACF)

Гуманітарна організація Action Against Hunger (ACF) знову потурбувалася про внутрішньо переміщених людей Кутської громади. Цього разу 106 сімей з числа ВПО отримали продуктові набори вагою 35 кг кожний.

Дякуємо міжнародній організації Action Against Hunger (ACF), за допомогу та турботу про людей, які найбільше цього потребують, а також голові Чернівецької обласної громадської організації «Буковинська агенція ініціатив та розвитку» Олексію Грушко за сприяння в отриманні цієї допомоги.

Нагадаємо, що Action contre la Faim – це міжнародна організація з питань гуманітарної допомоги й розвитку, заснована у Франції в 1979 році, бореться з голодом в усьому світі понад 40 років. Неурядова, аполітична, нерелігійна й некомерційна організація, яка зосереджує свою діяльність на забезпечення потреб та дотримання прав найбільш вразливих груп населення.

Дякуємо, що ви з нами!