Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Міжнародним днем молоді

Вітаю молоде покоління Кутської громади з Міжнародним днем молоді! Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час мрій та планування майбутнього.

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава у війні з російським ворогом відстоює суверенітет і територіальну цілісність. Кращі сини і дочки нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.

Зараз Україні, як ніколи, потрібні ваші знання, вміння і розум, ваша відданість і патріотизм. Шануємо ваші таланти, патріотичні якості та громадську позицію. Нехай вас супроводжує удача та збуваються усі плани і сподівання під мирним українським небом. Вірте в свої сили, так як ми віримо у вас!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК