В Кутській громаді відбулася акція «День здоров’я»

Сьогодні, 12 серпня, в Кутах відбулася виїзна акція «День здоров’я». Упродовж дня близько 100 жителів громади скористалися безкоштовними медичними послугами кваліфікованих спеціалістів: сімейного лікаря, офтальмолога, невропатолога та отоларинголога.

Жителів щепили проти COVID-19, дифтерії та правця, тестували на ВІЛ/СНІД, гепатити, коронавірус, вимірювали рівень цукру в крові й холестерину, проводили електрокардіограму.

Акцію організовано Івано-Франківським обласним центром контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я за сприяння КНП «Кутська міська лікарня» та ТзОВ «Мобільна оптика».