Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Успіння Пресвятої Богородиці

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Вітаю усіх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадцяти найбільших у християнстві.
За традицією, у свято Успіння Пресвятої Богородиці згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої,
Успіння – це символ перемоги життя над смертю, символ праведного завершення життєвого шляху.
З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші привітання та побажання!
Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать, мир і спокій на нашу Рідну Землю, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів!
Нехай Матір Божа оберігає та захищає усіх наших Героїв – захисників, дає їм сил та наснаги!
Зі святом! Слава Україні!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК