Згідно зі Статутом Кутської селищної територіальної громади 28 серпня є Днем села Слобідки

ШАНОВНІ СЛОБІДЧАНИ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОЇ СПІЛЬНОТИ!

ДЕНЬ СЕЛА СЛОБІДКИ – це свято для всієї Кутської громади, але насамперед для тих, хто тут народився, виріс, живе чи приїхав колись, щоб залишитися.
Від щирого серця вітаю всіх слобідчан з Днем села!
Бажаю вам та вашим родинам миру, добробуту та злагоди.
Нехай вас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного села.
Хай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання, а серед жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.
Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю, у нашу Перемогу!
Зі святом! Слава Україні!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК