Сьогодні, 22 жовтня, на парафії УГКЦ Преображення Господнього села Старі Кути відбулася Архиєрейська Божественна літургія, а також чин освячення нового престолу, чин Рукоположення диякона Олега Корпанюка, чин Благословення і освячення пам’ятника протоієрея Юрія Костика.
Архиєрейську Божественну літургію очолив Преосвященний Владика Василій Івасюк, Єпарх Коломийський.

На Божественну літургію були запрошені Косівський протопресвітер декан о. Роман, о. Никодим чину Св. Василія Великого, а також духовенство Коломийської єпархії УГКЦ.
Єпископ Василій звернувся до пастви зі словом проповіді і Божого благосоловіння.

О. Юрій Корпанюк настоятель храму Преображення Господнього УГКЦ висловив Високоповажному духовенству і парафіянам подяку за спільне Богослужіння та за їх труди.

Також усіх присутніх привітав народний аматорський ансамбль бандуристів Сонячна Струна / Słoneczna Struna / Solar String Будинку культури селища Кути.