Сьогодні, в Кутах, біля Могили Борцям за волю України відбувся захід присвячений Дню Захисників і Захисниць України, Дню Українського козацтва, Дню територіальної оборони України та 81-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

Представники духовенства отці Михайло БУДЗАН та Андрій ДЕМЧУК відслужили молебень за воїнів, котрі віддали за незалежність України свої життя та мир в Україні. Помолилися за Захисників і Захисниць, які стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави.

Звертаючись з вітальними словами, селищний голова Дмитро ПАВЛЮК подякував усім воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажав усім міцного здоров’я, Божого благословення та Перемоги. З особливою шаною очільник громади звернувся до сімей Захисників, та подякував їм за те, що виростили, виховали справжніх героїв.

З нагоди свята Дмитро ПАВЛЮК вручив військовослужбовцям Збройних Сил України медалі Івано-Франківської обласної ради “Лицар бойового чину”.

До нагородження було представлено:
Володимира ХВОСТЕНКА
Івана ХУДИКА
Анатолія БОНДАРЄВА
Василя РУБАНЯКА
Андрія ПЕТРІВА
Андрія БОЙЧУКА
Олександра САМАШКА
Михайла ГАВРИША
Зеновія НОВАКА
Івана ГАЛІВА

1 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. День Захисників і Захисниць України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії.

Впродовж останніх кривавих подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові боронячи рідну землю від російського агресора. Героїчні подвиги наших Захисників назавжди залишаться в народній пам’яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!