У селі Тюдів відбулися урочистості з нагоди відзначення державних свят Дня Захисників і Захисниць України, Дня Українського козацтва, Дня територіальної оборони України та 81-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв. Духовенством парафій ПЦУ Введення в Храм Пресвятої Богородиці і УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці після святкових богослужінь було відправлено панахиду за полеглими Воїнами.

Староста Тюдівського старостинського округу Дмитро КОЛОТИЛО у привітальному слові подякував жителям громади за активну допомогу і підтримку Збройних сил України, за міцний тил, небайдужість та згуртованість. Подякував усім хто зараз на передовій захищає нашу з вами свободу, честь, гідність і державність.

Також усіх присутніх привітали учні Тюдівського ліцею.
Слава Україні!
Героям Слава!