Спеціалісти Держпродспоживслужби провели робочу зустріч з представниками Новицької сільської громади

27.04.2021 р.  № 138

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели робочу зустріч з представниками Новицької сільської  громади

26 квітня 2021 року відбулась робоча зустріч  спеціалістів Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з посадовими особами Новицької сільської громади, старостами сіл та представниками сільгосппідприємств.

В ході роботи було обговорено шляхи запобігання отруєння бджіл засобами захисту рослин, надано роз’яснення суб’єктам господарювання щодо їх обов’язку повідомляти мешканців сіл та керівництво громади про запланований час та місце застосування пестицидів.

Крім того,  на зустрічі піднімались такі питання:

– весняна ревізія пасік та обробка бджолородин;

– реєстрація  операторів ринку харчових продуктів;

– вимоги чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів.