Молодший сержант, бойовий медик Михайло Дмитрович ЛАЗОРИК

Страшна звістка, на жаль, підтвердилася: на війні з російським окупантом загинув житель села Старі Кути, молодший сержант, бойовий медик Михайло Дмитрович ЛАЗОРИК, 02 травня 1981 року народження.

Михайло мужньо та самовіддано рятував під обстрілами важкопоранених бійців. З 25 січня 2024 року бойовий медик вважався зниклим безвісти на Донецькому напрямку. Та страшна звістка підтвердилася – Героїй загинув.

Схиляємо голови у скорботі та молитві. Низький уклін та вдячність Герою, нашому Захисникові за жертовність, за відданість військовій присязі, за безмежну любов до України!

Вічна пам’ять Герою!
Честь та слава хороброму воїну Михайлові ЛАЗОРИКУ!
Йому було 42 роки