У Кутській громаді вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя, захищаючи рідну землю.

Сьогодні в Кутах, біля Могили Борцям за волю України відбувся захід присвячений Дню Захисників і Захисниць України, Дню Українського козацтва та 80 – річчю створення УПА.
Вшанувавши пам’ять воїнів, отці Михайло Будзан та Андрій Демчук відправили панахиду.
Хвилиною мовчання віддали шану всім воїнам, які загинули від ворожої кулі й так і не повернулися до своїх домівок. Привітав усіх зі святом Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК. У своїй промові подякував тим хто активно допомагає і підтримує Збройні сили України, за міцний тил, небайдужість, згуртованість і патріотизм жителів громади.
Подякував усім, хто зараз на передовій захищає нашу з вами свободу, честь, гідність і державність. Цим заходом вшановано подвиг усіх Героїв, які боролися за мир, незалежність та Перемогу рідної землі. Ніколи не забудемо… Низький уклін Захисникам і Захисницям України за велику відвагу, героїзм і самопожертву!
Слава Україні! Героям Слава!