У Кутській громаді вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя, захищаючи рідну землю.
У Кутській громаді вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя, захищаючи рідну землю.
Сьогодні в Кутах, біля Могили Борцям за волю України відбувся захід присвячений Дню Захисників і Захисниць України, Дню Українського козацтва та 80 – річчю створення УПА.
Вшанувавши пам’ять воїнів, отці Михайло Будзан та Андрій Демчук відправили панахиду.
Хвилиною мовчання віддали шану всім воїнам, які загинули від ворожої кулі й так і не повернулися до своїх домівок. Привітав усіх зі святом Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК. У своїй промові подякував тим хто активно допомагає і підтримує Збройні сили України, за міцний тил, небайдужість, згуртованість і патріотизм жителів громади.
Подякував усім, хто зараз на передовій захищає нашу з вами свободу, честь, гідність і державність. Цим заходом вшановано подвиг усіх Героїв, які боролися за мир, незалежність та Перемогу рідної землі. Ніколи не забудемо… Низький уклін Захисникам і Захисницям України за велику відвагу, героїзм і самопожертву!
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/311807369_424281253216833_5327617461706100508_n-300x225.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/311804776_424281506550141_3773045184620696795_n-225x300.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/311767803_424281579883467_5205600425033559161_n-225x300.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/311816443_424281666550125_460645673700237726_n-225x300.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/311705993_424281726550119_5271164217290490395_n-225x300.jpg)
0 коментарів