В Кутській громаді відбувся І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна» ініційований головою обласної державної адміністрації Світланою ОНИЩУК.

Мета проєкту “Серцем єдиним, ми – Україна” – підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоційному розвантаженню.

У конкурсі взяли участь команди Кутського, Старокутського, Тюдівського, Великорожинського, Розтоківського ліцеїв та філії Малорожинська гімназія. За підсумками оцінювання членами журі проєктів про героїв свого населеного пункту, композицій патріотичної тематики та логотипів, команда Тюдівського ліцею стала переможцем І етапу конкурсу та буде представляти Кутську селищну територіальну громаду у ІІ (районному) етапі даного конкурсу.