СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ДЯКУЄ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ У ЛІКВІДАЦІЇ СТИХІЇ

Учора, 11 серпня, природна стихія у вигляді потужної зливи, шквального вітру та граду завдала чимало шкоди населеним пунктам нашої громади.

Задля усунення наслідків негоди об’єднали свої зусилля та спрацювали оперативно усі відповідні служби та небайдужі громадяни.

Кутський селищний голова Дмитро Павлюк висловлює подяку керівництву та працівникам Добровільної пожежної команди с-ща Кутів (Володимир Палійчук), КП «Місцева пожежна охорона» (Микола Федюк), КП «Кутський комбінат комунальних підприємств» (Богдан Чепига), усім небайдужим жителям за активну участь у ліквідації стихійного лиха на території нашої громади.

Пресслужба