Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ. УСІ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТІ ОДНОГОЛОСНО

Сьогодні, 25 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням ДМИТРА ПАВЛЮКА, селищного голови.

Окрім «Різного», до порядку денного виконкому були включені 15 питань, підготовлених службою у справах дітей (7 питань – 7 рішень); фінансовим відділом; відділом освіти; відділом бухгалтерського обліку та звітності; відділом організаційної роботи, документообігу та контролю апарату селищної ради.

ЗОКРЕМА ухвали такі:

• створена міждисциплінарна команда для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
• розглянутий та схвалений прогноз бюджету Кутської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки;
• затверджений список дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, по відділу освіти Кутської ТГ (згідно з Постановою КМУ № 226 від 05 квітня 1994 року та № 823 від 25 серпня 2005 року ці діти у 2021 році мають бути забезпечені обов’язковими виплатами);
• затверджений список членів Молодіжної ради, попередньо інформація про її створення взята до відома;
• прийняте рішення про виготовлення та введення в дію печаток та штампів для використання у Кутській селищній раді;
• переданий Кутською селищною радою в користування КП «Кутський ККП» вантажний автомобіль ГАЗ-53;
•прийняте рішення про передачу комунального майна Кутської селищної ради в оперативне управління та на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради для облаштування приміщення навчальної кімнати Кутської дитячої художньої школи ім. І.Брошкевича у селі Тюдів, (частина адмінбудинку старостату);• прийняте рішення про порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна у Кутській селищній раді.

Насамкінець члени виконкому розглянули 14 заяв та відношень, які надійшли від громадян. Усі рішення позитивні.Переважна кількість ухвалених рішень стосувалася надання одноразової матеріальної допомоги, виведення з членів особистого селянського господарства, надання статусу особи, яка проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

Участь у роботі виконкому взяли секретар селищної ради та старости сіл.

Пресслужба Кутської селищної ради

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *