Кутська селищна рада надалі продовжує співпрацю з грецьким представництвом Medecins du Monde Greece

У рамках проєкту з асоціацією Médecins du Monde Greece – Γιατροί του Κόσμου мобільною бригадою лікарів КНП «Кутська міська лікарня» протягом січня-березня 2023 року здійснено виїзди у населені пункти нашої громади, а також у сусідні громади, а саме Білоберізьку, Усть – Путильську та Рожнівську.

Під час виїздів було обстежено та надано консультації 700 пацієнтам, в тому числі ВПО, зокрема за березень – 236.
03 квітня під час виїзду мобільної бригади у село Малий Рожин були присутні Стратос Кіотіс – керівник місії «Лікарі світу – Греція», Олексій Грушко – польовий координатор проєкту «Лікарі світу – Греція» в Україні, котрі побачили роботу бригади та мали змогу поспілкуватися з жителями села.

Під час робочої зустрічі відвідали КНП «Кутська міська лікарня», обговорили з Кутським селищним головою Дмитро Павлюк та директором медичного закладу Ігорем Грабовецьким проблемні питання що стосуються медицини у громаді. У рамках проєкту представниками асоціацією Medecins Du Monde – Greece було надано гуманітарну допомогу у вигляді небулайзерів, пульсоксиметрів, медикаментів, ртутних та електронних термометрів.

Мобільна бригада надалі продовжує свою роботу.