01-02 квітня 2023 року у місті Коломия проходив Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років.

У змаганнях взяли участь понад 70 учасників, серед яких були юні вихованці КНП СК «Авангард» – Воротняк Інна, Пастухов Михайло, Чепіль Павло, Ларін Андрій, Пастухов Олександр (тренер Олексій Берденко).

Змагання були для них, як один із етапів підготовки до Чемпіонату України, який відбудеться у жовтні місяці 2023року. Юні спортсмени показали неабияку майстерність та досягли високих особистих результатів.

Участь у змаганнях стала можливою за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.