Посвячення та відкриття шелтера БО Карітас Коломия для внутрішньо переміщених людей

20 вересня у Кутській громаді відбулося посвячення та відкриття будівлі шелтера БО Карітас Коломия. Це уже сьомий шелтер, який облаштувала Благодійна Організація Карітас Коломия для внутрішньо переміщених осіб. І вже одразу тут поселилися перші сім’ї постраждалих із зони, де тривають активні бойові дії.

На урочистостях були присутні поважні гості: митрополит Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Володимир Війтишин, духовенство з різних єпархій, представники Карітас, Івано-Франківської облдержадміністрації, Косівської райдержадміністрації, Кутської селищної ради та донорів, завдяки яким облаштували цей прихисток.

Всі хто долучився до створення цього прихистку були нагороджені грамотами. В шелтері можуть проживати від 60-ти до 80-ти осіб. Кімнати в ньому облаштовані з урахуванням приватності, є відпочинковий простір для дітей та дорослих.

Дякуємо за те, що такий неймовірний об’єкт став реальністю у нашій громаді.