РОЗТОКИ: ОСВЯТИЛИ, ПОСПІЛКУВАЛИСЯ, ВИСЛУХАЛИ ТА ПОЧУЛИ ОДНЕ ОДНОГО

Учора, 13 червня, у селі Розтоках всечесні отці освятили альтанку та криницю з джерельною водою.

Місцевих жителів зібралося чимало. Ще й завітали гості з інших населених пунктів нашої громади.

Заодно вийшла чудова нагода поспілкуватися.

Керівництво Кутської селищної ради прибуло практично у повному складі: Дмитро Павлюк, Сергій Колотило, Анатолій Кіщук, Андрій Василькевич; з Великого Рожина навідалися до сусідів староста Іван Сащук та депутат селищної Микола Данилюк.

Жителі Розтоків отримали відповіді на важливі питання, що на часі: стосовно вирубування лісів, що призводить до погіршання водного режиму Черемоша і гірських потічків, щодо подальшої співпраці з НПП «Гуцульщина» у сенсі збереження навколишнього середовища, покращання екологічних процесів із використанням матеріальних ресурсів національного парку та наповнення бюджету Кутської ТГ; щодо процесів оновлення та оздоровлення освітньої галузі громади.

У недільний день за гарно організовану зустріч-захід усі подякували старості села Розтоків Василю Рубаняку.

Освячені альтанка та криниця – це символи того, яким має бути світ навколо нас і як ми маємо до нього ставитися.