Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ГРОМАДСЬКЕ ОНЛАЙН-ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАНЬ СТВОРЕННЯ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ЙОГО ФІЛІЙ У КУТСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

ГРОМАДСЬКЕ ОНЛАЙН-ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАНЬ СТВОРЕННЯ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ЙОГО ФІЛІЙ У КУТСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Відповідно до освітніх потреб населення та соціально-економічних умов Кутської територіальної громади розпочався процес оптимізації закладів загальної середньої освіти, результатом якого є створення опорної школи  та її філій. Підставою для її створення став результат аналізу статистичних даних, моніторингу фінансових спроможностей закладів загальної середньої освіти Кутської громади, наявність належних умов та критеріїв відбору тощо. 

13 травня 2021 року схвалено рішення сесії Кутської селищної ради №3-6/2021 «Про затвердження «Плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Кутської селищної ради на 2021-2023 роки». Наступний крок – врахування думки громадськості щодо оптимізації закладів загальної середньої освіти Кутської територіальної громади.

Відділ освіти Куської селищної ради пропонує ознайомитися із проєктом створення опорного закладу освіти та його філій у Кутській громаді та підтримати зазначені шляхи оптимізації мережі ЗЗСО, під які будуть першочергово спрямовуватимуться  кошти,  виділені  в рамках фінансової підтримки опорної школи (обладнання навчальних кабінетів фізики, хімії, біології, ІТ, підвищення кваліфікації вчителів, інвестиція шкільних бібліотек, позашкільна діяльність, обладнання для здійснення освітнього процесу, спортивне обладнання тощо).

Отож, ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ до широкого громадського обговорення питань щодо оптимізації мережі ЗЗСО та просимо надсилати свої пропозиції та зауваження в онлайн-режимі за посиланням https://forms.gle/w4shyNFMuidwGdQz8 до 23 червня 2021 року включно. Просимо висловлювати свою думку аргументовано, чітко, в доступній толерантній формі.

ДЛЯ НАС ДУЖЕ ВАЖЛИВА ДУМКА КОЖНОГО З ВАС!

Після завершення терміну подачі пропозицій та зауважень результати будуть оприлюднені та узагальнені на офіційному сайті Кутської селищної ради.

ГРОМАДСЬКЕ ОНЛАЙН-ОБГОВОРЕННЯ З ПИТАНЬ СТВОРЕННЯ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ТА ЙОГО ФІЛІЙ У КУТСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Рішення про створення опорного закладу

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *