06 жовтня 2021 року на Івано – Франківщині відбулися ігри 1/8 фіналу Кубка області з футболу.

На даній стадії дві команди Кутської територіальної громади взяли участь у змаганнях, зокрема “Сокільське” с.Тюдів поступилося на виїзді одному з лідерів обласних змагань “Прикарпаття -Тепловик” м.Івано – Франківськ з рахунком 3:1. А от ” Карпати” с -ще Кути в непростому домашньому поєдинку з міцною командою “Пробій” м. Городенка зуміли дотиснути суперника на останніх хвилинах гри і з рахунком 1:0 пробитися до наступної стадії змагань.

Кутський селищний голова Дмитро Павлюк та відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради щиро дякують нашим командам за участь у змаганнях і вітають з перемогою ФК “Карпати” с- ще Кути, яка на початку місяця листопада нинішнього року зустрінеться з командою “Благо – Юність” (Верхня) на стадії 1/4 фіналу.