6 жовтня футбольні команди Кутської громади “Сокільське” Тюдів та “Карпати” Кути продовжать виступи в кубку Івано – Франківської області з футболу на стадії 1/8 фіналу.

ФК “Карпати” Кути зустрінеться з командою “Пробій” Городенка, а ФК “Сокільське” Тюдів проведе гру на виїзді проти ФК “Прикарпаття Тепловик” Івано – Франківськ.

Змагання розпочнуться одночасно о 15.00 год. відповідно в с-щі Кути стадіон “Авангард” та стадіон “Гірка” в місті Івано – Франківськ. Бажаємо нашим футбольним командам “Карпати” і “Сокільське” гідно представити Кутську територіальну громаду на футбольних полях Івано – Франківщини!