КОМАНДА КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СТАРТУВАЛА у ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІЙ ФУТБОЛЬНІЙ ЛІЗІ

Сьогодні, 10 вересня, команда Кутської ТГ зіграла стартовий поєдинок у дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛ) Івано-Франківської області серед вікової категорії U-11. У виїзному матчі з однолітками з Верховинської територіальної громади вдалося отримати перемогу з рахунком 2:1. Перший там завершився унічию – 1:1. У другому – наші юні футболісти могли забити не один гол, та наприкінці зустрічі не реалізували пенальті. Вітаємо переможців – команду Кутської ТГ та її наставників.

Пресслужба Кутської селищної ради