НФК «Старі Кути» – переможці футбольного сезону 2023/2024

На Косівщині завершився футбольний сезон 2023/2024 років. 30 червня 2024 року у Косові на стадіоні «Гуцульщина» зіграли фінал Кубка району з футболу між командами ФК «Зоря» Рожнів та НФК «Старі Кути». У запеклій боротьбі перемогу на футбольному полі здобули футболісти зі Старих Кут, вигравши із рахунком 2:0.

Тижнем раніше на Косівщині провели останній тур Чемпіонату району з футболу. «Золото» впевненою грою здобули футболісти НФК «Старі Кути», «срібло» у ФК «Арсенал» Вербовець, «бронза» у ФК «Зоря» Рожнів.
Підсумки футбольного сезону 2023/2024 років і нагородження його переможців провів голова Косівської районної асоціації футболу Василь Якимишин.
На церемонії нагородження відзначили й кращих арбітрів, тренерів, воротаря, бомбардира, гравця, захисника та найдисциплінованішу команду. Ними стали:
«КРАЩИЙ АРБІТР» – Гаксан Степан, Калинчук Євген, Грималюк Василь
«КРАЩИЙ ТРЕНЕР» – Гринюк Іван, Синяк Микола, Крутофіст Олександр
«КРАЩИЙ ВОРОТАР» – Ігор Палчинський (НФК «Старі Кути» с. Старі Кути)
«КРАЩИЙ БОМБАРДИР» – Григорчук Назар (НФК «Старі Кути» с. Старі Кути – 20 м’ячів).
«КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ» – Лукачук Андрій (ФК «Кремінь» с. Пістинь)
«КРАЩИЙ ЗАХИСНИК» – Зузяк Віталій (ФК «Зоря» Рожнів)
«НАЙДИСЦИПЛІНОВАНІША КОМАНДА» – ФК «Космач» с. Космач

Щирі вітання для спортсменів! Нових перемог!