Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Нова добірка можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

Нова добірка можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин. Наш сьогоднішній дайджест про новації у сфері державних послуг для ветеранів, навчання у сфері бізнесу та IT, можливості для отримання юридичної та психологічної підтримки. Користуйтеся самі та розповідайте друзям і знайомим.
🔹 Із 2 січня 2025 року цифровізовано послугу отримання витягу із Єдиного державного реєстру ветеранів війни у центрах надання адміністративних послуг. Тепер витяг можна отримати протягом 5 хвилин через мережу «єдиних вікон» для ветеранів в ЦНАПах по всій Україні. Послуга розроблена Міністерством у справах ветеранів України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансування Швеції.
🔹 8 січня о 16:00 відбудеться новий вебінар від Українського ветеранського фонду. Тема зустрічі — виплати та пільги, на які мають право члени сімей загиблих захисників та захисниць. Проведе захід адвокатка Вероніка Кожемякіна. Під час вебінару розглянуть такі питання: правовий статус членів сімей загиблих, «чорне» і «сіре» посвідчення члена сім’ї загиблого, перелік пільг та порядок їх отримання, на які виплати, окрім ОГД, можуть претендувати члени сімей загиблих. Зареєструватися можна тут: https://forms.gle/ChZjCqwKv4XUmfkm7 . Посилання для приєднання зареєстровані учасники отримають на вказану під час реєстрації електронну адресу.
🔹 В Україні розпочато масштабну реформу: на зміну МСЕК впроваджується процес оцінювання повсякденного функціонування особи. Реформа передбачає електронне направлення до експертної команди з оцінювання. Відтепер, якщо вам необхідно пройти повторний огляд для встановлення інвалідності — звертайтеся до свого лікуючого лікаря. Він створить електронне направлення до експертної команди для подальшого проведення оцінювання повсякденного функціонування. Детальна інформація та інструкції — на сайті Міністерства охорони здоров’я України https://moz.gov.ua/uk/ekopfo .
🔹 У складних ситуаціях звертайтеся на Гарячу лінію кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин. Якщо ж потрібна юридична допомога — проконсультуйтеся з юристами Українського ветеранського фонду. Для зручності користування ми створили окрему платформу, за допомогою якої можна сконтактувати з нашими психологами та юристами. На платформі ви знайдете номер телефону цілодобової та безкоштовної Гарячої лінії кризової підтримки, а також інформацію щодо груп підтримки; форму зворотного звʼязку для отримання безоплатних юридичних консультацій — залишайте нам свої питання і наші юристи звʼяжуться з вами та допоможуть. Посилання на платформу: https://hotline.veteranfund.com.ua/ . Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.
🔹 Edtech-стартап Mate academy запрошує ветеранів та ветеранок на безкоштовне навчання за спеціальностями Frontend Developer, Python Developer, QA Engineer, UI/UX Designer, Data Analyst. Програма охоплює комплексну підготовку: здобуття технічних та розвиток мʼяких навичок, робота в команді, опанування англійської, супровід у пошуках роботи. Навчання відбувається онлайн на навчальній платформі в форматі повного дня, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, 3–4 місяці, залежно від обраного напряму. Набір у групи відбувається кожні 2–3 місяці. Можливість долучитися не обмежена в часі. Щоб подати заявку, необхідно обрати напрям та зареєструватися на сайті https://mate.academy/, відтак заповнити форму, успішно виконати квіз та зареєструватися на інтервʼю. Під час інтервʼю треба зазначити, що ви хочете навчатися за програмою для УБД. Деталі: https://mate.academy/lpa/offer/it-for-veterans .
🔹 Український ветеранський фонд за підтримки міжнародного фонду “Відродження” створив путівник “Шлях ветерана”. Це універсальний довідник для тих, хто звільняється зі служби. У путівнику зібрано покрокові алгоритми дій щодо звільнення з різних причин (за станом здоров’я, віком чи після повернення з полону), при оформленні виплат та отриманні соціальних гарантій для військових і членів їхніх родин та багато іншої корисної інформації. Pdf-версію путівника можна завантажити на сайті фонду: https://veteranfund.com.ua/…/SHliakh-veterana-druk.pdf… .
Український ветеранський фонд Мінветеранів

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *