Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Місяць: Травень 2022

28 липня стане святковим днем: прийнято закон

31 травня ВРУ прийняла в цілому законопроєкт №5864 про визнання Дня Української Державності (28 липня) вихідним днем. Тож вже цього літа 28 липня будемо мати нове свято.
Нагадаємо, що ще 25 серпня 2021 року Зеленським було внесено проєкт Закону №5864 про визнання Дня Української Державності вихідним днем. Указ про встановлення цього свята Голова держави підписав 24 серпня під час урочистостей з нагоди 30-річчя незалежності України. Наразі з’явився текст законопроєкту.

Читати далі

Щодо мовних вимог до інформації про імпортовані харчові продукти

Відділ безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу споживачів: інформацію про харчові продукти оператори ринку зобов’язані надавати державною мовою (ст.10 Закону України від 06.12.2018 р. № 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»).

Читати далі

Куріння вбиває!!!

Починаючи з 1988 року, 31 травня в Україні щорічно відзначається Всесвітній день без тютюну. Метою цього дня є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає в себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства. Широке інформування суспільства про шкідливий і згубний вплив тютюну на здоров’я курця і оточуючих його людей здатне позитивно вплинути на самосвідомість безлічі курців.

Читати далі

01 червня до Дня захисту дітей на стадіоні села Тюдів відбудеться турнірз мініфутболу (вікова група 2008 -2009 р.н.)

01 червня до Дня захисту дітей на стадіоні села Тюдів відбудеться турнірз мініфутболу (вікова група 2008 -2009 р.н.), за участі юних
футболістів Тюдова, Слобідки, Старих Кутів, Кутів, Розтік. Всіх учасників очікують солодкі призи.

ПОЧАТОК о 14.00 год.

Увага! До 31 серпня продовжено дію карантину через коронавірус

Схвалено проєкт постанови щодо продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року.

Читати далі

Звільнення від сплати ЄСВ упродовж дії воєнного стану не передбачає зарахування періодів роботи до страхового стажу

Законодавством України передбачено право фізичним особам підприємцям на спрощеній та загальній системі оподаткування, особам, які проводять незалежну професійну діяльність та членам фермерського господарства, тимчасово, з 1 березня 2022 року та протягом 12 місяців після припинення або скасування воєнного стану не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе.

Читати далі

Профілактика порушень постави у дітей

Порушення постави – це симптом, що характеризує групу захворювань, які проявляються викривленням хребта у людини. Формування постави – є тривалим процесом, що розпочинається з першого року життя і завершується тільки до 20-25 років. У зв’язку з цим, особливого значення набувають методи профілактики та лікування, що дають стійкий результат і не мають негативних побічних ефектів. Лікувальна фізкультура та масаж – це найбільш відповідні способи впливу на дитячий організм. Крім того, це і відносно прості методи.

Читати далі