День: 03.07.2021

ПЕРШИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАГАЛЬНОГРОМАДСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ІЗ МІНІФУТБОЛУ

Сьогодні, 3 липня, стартував перший чемпіонат Кутської територіальної громади з мініфутболу серед дитячих команд, аби в подальшому цей вид спорту набув ще більшої популярності, а юнацькі та дорослі команди отримали яскраву, талановиту, надійну зміну.

Сім команд, саме стільки населених пунктів у нашій громаді, заявилися для участі в чемпіонаті. Анатолій Кіщук, заступник селищного голови; Володимир Подоляк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту селищної ради; Микола Кушнірук, незаперечний авторитет, фахівець та одухотворювач кутських «Карпат», благословили старт турніру, який проходить під фінансовою та інформаційною егідою Кутської селищної ради.

Читати далі